SSS

Cevabını alamadığınız soru ve sorunlar için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bireysel üyelik firma tanıtımı yapmaktan ziyade güvenilir bir hizmet arayışı içerisinde olan kullanıcılarımızın tercih etmesi gereken üyelik tipidir.

Bireysel üyelik tamamen ücretsizdir.

Dilerseniz kategori bazında firmaları listeleyebilir ya da daha hızlı sonuçlar için sitenin üst kısmında bulunan arama özelliğini kullanabilirsiniz. Yine bu aşamalardan sonra görüntülenecek olan filtrelerimiz ile kolayca aradığınız hizmeti bulabilirsiniz.

Kurumsal Üyelik firmasının tanıtımını yapmak isteyen firma sahipleri veya yetkilileri için doğru olan üyelik tercihidir.

Kurumsal Üyelik ilk etapta tamamen ücretsizdir. Bazı özellikler kısıtlı kullanılabilecektir. Kısıtlı özellikleri aktif etmek isteyen veya reklam olanaklarından faydalanmak isteyen kullanıcılarımız bunları ücreti karşılığında yapabilmektedirler.

sanayicimiz.com Türkiye genelinde ve bununla birlikte İngilizce ve Almanca dillerinde de hizmet vermektedir. Müşteri portföyünüzü yerli ve yabancı firmalar ile genişletmek isteyen kullanıcılarımız için doğru adrestir.

Öncelikle firma kaydınızın sanayicimiz.com üzerinde yer almadığından emin olduktan sonra, "Firma Kaydı Oluştur" sekmesine tıklayıp, bilgilerinizi tamamlayıp, Firma kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kısa bir onay sürecinden sonra ilanınız aktif duruma gelecektir

Reklam vermek için kurumsal hesabınıza giriş yaptıktan sonra reklamını oluşturmak istediğiniz firma kaydının yanına gelerek, "Reklam Ver" özelliğini kullanmanız yeterli.