Reklam Olanakları

Vitrin Reklamları

sanayicimiz.com anasayfasında bulunan vitrin reklamlarımızı ziyaretçilerimiz öncelikli olarak görmektedirler. Burada bulunan firma ilanları hızlı keşfedilme konusunda size artı puan kazandıracaktır.

Kategori Reklamları

Firmanızı barındıran kategoride ön planda olmak istemez misiniz? Kategori reklamlarımız sayesinde sizin faaliyet alanınızda arama yapan kullanıcılarımız ilk sizin ilanınızı inceleme fırsatı bulurlar.

Anasayfa Banner Alanı

Daima ön planda kalmak isteyen müşterilerimiz anasayfamızda bulunan banner reklam alanımızdan faydalanabilir. Ziyaretçilerin ilk gördüğü alanlardan biri olan geniş alan, her türlü tanıtımı barındırabilir.

Anasayfa Logo Alanları

Daha sade imaj reklamlarını tercih eden müşterilerimiz için sanayicimiz.com anasayfasında firmanızı logo görseli ile tanıtma imkanı sağlıyoruz.

Bildirim Tanıtımı

Firma tanıtımızı mobil uygulamalarımızı kullanan kullanıcılarımızın cep telefonu ekranına gönderebiliriz. Etkili ve anında farkedilecek bir tanıtım için bildirim reklamlarını tercih edebilirsiniz.

Firmanızı E-Bültenimizde tanıtalım

Firmanızı ve faaliyet alanlarını belirleyeceğiniz hedef kitle kriterleriniz dahilinde kullanıcılarımıza E-Mail yoluyla tanıtabiliriz.