sanayicimiz.com nedir?

Sitemizde kayıtlı sanayi firmalarının yurtiçi ve özellikle yurtdışından yine sanayi firmaları tarafından kolaylıkla bulunabilmelerini sağlayan bir platformdur.

Biz kimiz?

sanayicimiz.com, 1 senelik ARGE çalışmalarının ardından 2019 yılında Enes Demir ve Burak Kalfa tarafından kurulmuştur.

Neler Yapıyoruz?

Ülkemizin illerinde bulunan sanayi firmalarının tanıtımına yardımcı olmaktayız. sanayicimiz.com'da şu an için 50.000'den fazla firma kaydı bulunmakta.

Hedeflerimiz neler?

Firmalarımızın yurtdışı tanıtımı bizim için çok değerli. En büyük hayalimiz ülkemizin ihracatını arttırmak ve sanayi kalkınma hamlesine destekte bulunmak.

Enes Demir

Enes Demir Kurucu Ortak

Burak Kalfa

Burak Kalfa Kurucu Ortak

Burak Kırca

Burak Kırca Yazılım Uzmanı

Size nasıl katkı sağlayabiliriz?

sanayicimiz.com'da oluşturacağınız firma ilanınız ile şirketinizi kolayca tanıtabilir, yeni anlaşmalara zemin hazırlayabilirsiniz.

Size ulaşmak isteyen veya sağladığınız hizmetler doğrultusunda arama yapan kullanıcıların size ulaşmalarına olanak sağlıyoruz.

sanayicimiz.com Türkçe dil seçeneğinin yanında, İngilizce ve Almanca olarakta hizmet sağlamaktadır. Türkiye'den ürün tedarik etmek isteyen yabancı firmaların size ulaşmalarına bu sayede daha kolay olacaktır.

Şirketinizin internet ortamında tanıtımını biz üstlenebiliriz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, imkanlarımız hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.